טיפים למנגל מקצועי

בחירת מנגל מקצועי הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם תדרוש מחשבה ושיקול דעת רציני. ברוב המקרים מכשירי חשמל אלו הם השקעה גדולה, ולכן עליכם להימנע מהחלטה פזיזה. לדעת מה לחפש בגריל ימנע ממכם לעשות טעויות כאלה. בין אם זה גריל גז, או פחמים, ישנם כמה גורמים סטנדרטיים – כמו גודל או מחיר – שעליכם לקחת בחשבון, כמו גם כמה פרטים עבור כל סוג אחר. גם אם יש לכם את התקציב לגריל הגז הטוב ביותר שקיים, אתם עדיין צריכים לקבל מידע לגבי התכונות המתאימות לכם.

מנגל מקצועי – האם הגודל קובע?

כדי להכין מנגל מקצועי מומלץ להשתמש גם בטאבון איטלקי מקצועי. מובן שאחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני רכישה של מנגל מקצועי הוא הגודל הדרוש. אם יש לכם מדשאה רחבת ידיים, גודל פיזי לא יהיה בעיה גדולה. עם זאת, אם יש לכם רק חצר אחורית קטנה או פטיו, אז אתם תהיו מוגבלים יותר. אותו דבר לגבי מספר המבערים שאתם צריכים. אלה עם משפחות גדולות ירצו מספיק מבערים לבשל לכולם בבת אחת, בעוד שזוגות או אנשים שגרים לבד יכולים לברוח עם פחות. גודל המנגל צריך להיות מבוסס על מספר האנשים שאתם מתכננים לבשל עבורם. מנגל מקצועי גדול יותר עשוי להיות אידיאלי עבור התכנסויות גדולות יותר, אבל ייתכן שהוא לא הכרחי עבור מפגשים קטנים יותר .

מנגל מקצועי

מה בהקשר לניידות?

אולי תרצו שהמנגל שלכם יהיה מתקן קבוע במטבח החיצוני שלכם, אך אולי תרצו את החופש לקחת אותו לביקורי חוף או לטיולי קמפינג במקום זאת. בהתאם לאופן שבו תשתמשו בברביקיו שלכם, תצטרכו לשקול ניידות. הקפידו לשקול את הגודל והמשקל של מנגל מקצועי, כמו גם אם יש לו גלגלים או תכונות אחרות שמקלות על התניידות .

אילו עוד תכונות של מנגל חשובות?

מותגים רבים מאפשרים בדרך כלל לשדרג תכונות מסוימות במנגל, ומומלץ לדעת ממה להיזהר. מדפי צד, מגשי שומן ומעשנים הם חלק מהמאפיינים הנפוצים ביותר שאנשים מחפשים. אחרים כמו מדי חום מובנים, רשתות מתכווננות ומחבתות אפר יכולים גם לשפר את חווית הצלייה שלכם . גם טווח הטמפרטורה חשוב לקחת בחשבון, במיוחד אם אתם מתכננים לבשל סוגים שונים של מזון. חפשו מנגל מקצועי שיכול להגיע לטמפרטורות גבוהות לצריבה, וגם לטמפרטורות נמוכות יותר לבישול איטי.