צחוק – המפתח אל האושר

החיים של כל אחד מאתנו הם מורכבים בפן האישי, המשפחתי, הכלכלי, החברתי ועוד. אך עם זאת רוב הציבור בדרך כלל מחייך ושם את הקשיים בצד, כדי ליהנות מחיים נעימים ומלאים באושר.

הופעות סטנד אפ בכל הארץ

אחד הדברים שמעלים את מצב הרוח ויוצרים מצבים שבהם הציבור שוכח ולו לפרק זמן קצר מהצרות שלו, הוא כאשר מגיעים לערב של סטנד אפ מצחיק באחד האולמות ברחבי הארץ. כאשר האומן עומד על הבמה ומתחיל לדבר כולם צוחקים בצחוק רועם מהמערכונים השונים ומקטעי הקישור.

אומני הסטנד אפ מכינים מראש את התכנים שלהם על פי סדר מסוים והם צוחקים מכל הלב על סיטואציות מצחיקות אשר קורות לכל אחד מאתנו בבית, במשרד, במסיבה, במפגשים משפחתיים ובמקומות רבים נוספים. המטרה היא לא לצחוק על האדם לאור מקרה שקרה לו כמו לדוגמה כאשר המוצרים נפלו מהעגלה בסופר, אלא להביא את המקרים האלו לתודעת הציבור ולאפשר לכל הצופים לצחוק עם האמן על המקרה שקרה.

קומדיה

אינטראקציה עם הקהל במופע סטנד אפ

אחד הדברים הנחמדים ביותר בכל קטע במופע סטנד אפ הוא הקשר של האמן עם הקהל. לעיתים מדובר בקשר עין שמוביל להמון צחוקים, לעיתים מדובר במשפט שאומר האמן לאחד הצופים שיושב בשורות הראשונות או כאשר האמן מעלה את אחד הצופים לבמה, שואל אותו שאלות מצחיקות ומוביל אותו לקומדיה של טעויות שמצחיקה את כל היושבים באולם.

צחוק הוא המפתח אל האושר, ככל שהאדם צוחק יותר, כך רף האושר שלו עולה, אם הוא צוחק המון במהלך ההופעה, הוא יוצא מהאולם עם תחושת סיפוק אדירה וחיוך רחב נראה על פניו מקצה לקצה. יש בעיות וצרות שאפשר לפתור ויש גם כאלו שאי אפשר לפתור. אך כאשר מגיעים להצגה איכותית שיש בה קטעי הומור מתחילתה ועד סופה, כל אדם נהנה מאד ושוכח מכל הדברים הלא טובים שעוטפים אותו מדי פעם.

הגעה למופעים מוצלחים

עם המוטו של צחוק – המפתח אל האושר, אזרחים רבים קבעו להם להרגל להזמין מדי פעם כרטיסים למופע סטנד אפ מעולה. לאחר קניית הכרטיסים הם מחכים כבר בקוצר רוח למועד שבו תתקיים ההצגה והם יוכלו להתרווח בכיסאות באולם התיאטרון. הצחוקים קשורים לא רק לסיטואציות בחיים של כולנו שמסתבר שלרוב הקהל קורים דברים דומים, אלא גם לנראות של האומן או האומנית. לעיתים הם לובשים בגדים מצחיקים, צעיף מעורר השראה, כובע יוצא דופן, או כל פריט אחר שמוביל אחריו גלי צחוק עצומים.

המטרה של הצופים היא בדיוק זו, להתנתק מכל מה שקורה להם בחיי היום יום ובמקום זאת ליהנות מזמן איכות עם בן הזוג, בת הזוג, החברים או קרובי המשפחה. והם דואגים שרגעי האושר האלו לא יהיו חד פעמיים אלא יקרו לעיתים תכופות ולכן הם עוקבים אחרי לוח ההופעות במקום המגורים שלהם.