5 דרכים לעיצוב קירות הסלון שלכם

עיצוב קירות הבית עשויים ליצור סגנון מיוחד בעזרת טיח צבעוני וגם בעזרת טיח מינרלי. עיצוב הבית עשוי להעניק לחלל הבית ייחודיות שהיא חשובה לבעלי הנכס.

קירות הבית כוללים שטח גדול בחלל הבית ויש להם תחושות והשפעה גדולה בעיצוב הבית. הקירות אינם חייבים להיות בצבעים אחידים ובהירים. לדוגמה קירות הסלון יכולים להפוך למוקד עיצובי אשר יכתיב את אופיו של הבית, קיר בסלון עשוי להפיח חיים בחלל הבית ובעיקר בסלון.  יש כמה דרכים לשיפור משמעותי בעיצוב הסלון בבית באמצעות שיטות חדשניות.

אחת הדרכים ליצור עניין מיוחד בחלל הסלון הוא לבחור קיר מרכזי ולעצב אותו באלמנטים שונים. תוך שימוש בחומרים מיוחדים, שינוי הטקסטורה של הקיר, והדגשה של  הצבע. הקיר יהיה עוגן עיצובי לכל חלל הסלון, הוא יכול להיות שקט או דרמטי, קטן או גדול, העיקר שהוא בעל נראות שונה משאר הקירות הנדושים בסלון ובבית.

מגוון דרכים ליצירת קיר מוקד בבית

בשנים האחרונות מקובל ליצור קיר כוח – זהו קיר מרכזי שיעוצב עם טקסטורה יוצאת דופן בעזרת שליכט צבעוני בכל צבע שבוחרים. רצוי לבחור איש מקצוע מיומן שיבצע את שינוי צבע הקיר בסלון כדי שהתוצאה תהיה מרשימה ומיוחדת במינה והיא תמשוך את העין לכל אורח שמגיע לבקר בבית. קיים מגוון רחב של צבעי שליכט צבעוני לעיצוב קיר מוקד וגם מגוון חומרים ליצירת אפקטים שונים על הקיר בסלון.

עיצוב קירות

מראה חדשני בסלון

הבחירה בגוון לסלון היא אישית יש המעדיפים צבעים מבריקים ואחרים יעדיפו צבעוניות שקטה ורגועה. אפשר לשנות את גווני הקיר כל זמן שמעוניינים בשינוי משמעותי של הסלון כדי לשפר את האווירה. אנטיקו – שליכט מינרלי צבעוני בעל מרקם ייחודי אשר דומה לאבן טבעית בעזרתו אפשר ליצור מרקמים דקורטיביים שונים וברמות שונות של ברק. מתאים כבסיס לסיליקון וואש, אטום למים ונושם, עם כושר הדבקה מצוין ונוח לעבודה, אינו רעיל עמיד ב UV . כמו כן תדלק שהוא ציפוי מינרלי מרוקאי אותנטי מתאים לציפוי קיר מוקד יוצר מראה מעונן ואוורירי בסגנון מרוקאי בגימור חלק מבריק או מט מיושם בשתי שכבות ויוצר מראה קלאסי תלת ממדי.

דרך נוספת ליצור קיר מוקד היא בעזרת תליה על הקיר דברי אומנות או ליצור קיר גלריה אשר מורכב מתמונות או צילומים. דרך נוספת ליצירת קיר מוקד בסלון היא בעזרת בניית קיר לבנים אריחים מדוקדקים לדוגמה: קיר כוח מחופה באבנים חומות.

דרך נוספת ליצור קיר מוקד בסלון חיפוי הקיר בשעם צבעוני שיכול לשמש גם כבידוד אקוסטי, ניתן לבצע זאת גם בעזרת חיפוי הקיר בטפטים צבעוניים מחומרים מתקדמים ואורגניים. או לחלופין אפשר גם בעזרת משטחי פאנלים מודפסים אשר מדמים טקסטורות של אבן, שיש, או קריסטלים. גם חיפוי הקיר בלוחות עץ עשויים או פרופילים אלומיניום עשויים ליצור קיר כוח יוצא דופן ומדהים ביופיו.

המאמר נכתב באדיבות פורטל עיצוב הבית https://bait4you.co.il/