5 מתנות לאוהבי רכיבת אופניים

למצוא מתנה מתאימה לאוהבי רכיבת אופניים זה לא תמיד פשוט, במיוחד ככל שהגיל עולה. כשהיינו ילדים פשוט ניגשנו לחנות וקנינו איזה משחק לחבר אבל מה עושים בגיל מתקדם יותר?

מתנות לאוהבי רכיבת אופניים

אם האדם שעבורו אתם רוצים לקנות מתנה אוהב רכיבה אז יש לנו בדיוק את הדברים שישמחו אותו ויהוו מתנה נפלאה עבורו. אספנו עבורכם חמש מתנות לאוהבי רכיבה.

סניקרס רכיבה  – סניקרס ליום יום עם הרגשה ונשמה של נעל רכיבה.

סניקרס ליום יום עם הרגשה ונשמה של נעל רכיבה, נעל סניקרס לרכיבה היא בעלת סוליה מיוחדת, הסוליה הזאת נוחה יותר ומתאימה יותר לשימושים של הרוכב. תרכובת גומי כפולה בטכנולוגיה מיוחדת הופכת את הסוליה הזאת לדביקה יותר מה שמאפשר לרוכב אחיזה יותר טובה בפדל או בבורד. היא גם מגיעה עם חיזוקים שיוצרים התאמה מצוינת לפדלים.

אם אתם מודאגים מריח רגליים לא נעים לאחר רכיבה מאומצת או פעילות אחרת אל תדאגו, לסניקרס האלו יש ריפוד פנימי שבתהליך הייצור שלו משתמשים ב-Carbon פעיל שהוא מנדף זיעה, דוחה ריחות ואנטי בקטיריאלי. הסניקרס נמכרים במגוון צבעים מדהים.

רכיבת אופניים
רכיבת אופניים

כפפות אופניים

כפפות אופניים נמכרות בשלל צבעים ועיצובים, ומחומרים שונים. הן מספקות אחיזה יותר טובה בכידון, חיזווק והגנה על שורש כף היד עם פרופיל דק וגמיש אשר מאפשר חישה מקסימלית של הכידון וקבלת פידבק מעולה מהאופניים והשטח. כפפות אופניים מתאימות לכל מזג אוויר. ישנן כפפות עם רשתות בחלקן העליון בשבילי אוורור ונידוף זיעה וכפפות עם תוספות בד מיוחד בשביל לנגב את עדשות המשקפיים או הזיעה.

ישנן גם כפפות המיועדות במיוחד לשטח ומספקות מיגון מיטבי בעזרת חלקי פלסטיק שהם מותאמים וממוקדים באזורים שהם מועדים לפורענות, עם טכניקות תפירה מיוחדות שמספקות הגנה ליד ולאצבעות עם שמירה על אוורור מיטבי.

תיק רכיבה

תיקי רכיבה מקצועיים עם שקית מים שמאפשרת לרוכב לשתות בצורה נוחה תוך כדי רכיבה, הן אופציה מעולה למתנה.

התיקים מיוצרים עם מחשבה על המשקל שלהם במטרה להגיע למשקל קל ביותר ולנוחות הגדולה ביותר שכוללת גם נוחות מבחינת הנשיאה של התיק על הגב בצורה שלא תפריע לרכיבה וגם חיבור צינור מים לקסדה ישירות. בדרך כלל הם גם יכללו מחזיר אור לשמירה על בטיחות הרוכב בזמן הרכיבה וגם תא עמיד במים לטלפון או לדברים חשובים אחרים.

מיגון לרוכב

ואם כבר דיברנו על בטיחות למה לא לקנות במתנה מיגון טוב? יש מיגון עבור כל חלק בגוף: מגני חזה, מרפקים, חולצות או מכנסיים שבהם תפור המיגון מבפנים, מגנים לברכיים וכמובן קסדות. כמו כן קיימות תמיכות ומייצבים לאזורים כמו הקרסול הכתפיים ועוד.

ביגוד ואופנה לרכיבה

לרכיבה על אופניים יש דרישות מסוימות ובהתאם לכך התפתחה אופנה וביגוד שמתאימים במיוחד לדרישות הרכיבה. זה כולל מכנסי טייטס מיוחדים עם ריפוד הישבן, חולצות שמנדפות זיעה, משקפי שמש.

עכשיו נותר לכם רק לקנות את הפריט הנכון ביותר לתת מתנה לאדם האהוב.

המאמר נכתב באדיבות פורטל הטיולים והנופש https://tiyulit.co.il/